Zajmujemy się nie tylko kompleksowym przygotowaniem i przeprowadzeniem szkolenia od momentu opracowania całościowej dokumentacji szkoleniowej, przygotowania materiałów dydaktycznych i przeprowadzenie zajęć. Każde zamknięcie procesu szkoleniowego wieńczy proces ewaluacji, obejmujący zarówno badanie satysfakcji Klienta z odbytego szkolenia, jak również ocenę pod kątem skuteczności przekazanej wiedzy i znajomości jej zastosowania w praktyce.

 

Raport z ewaluacji na Państwa życzenie zostaje przekazany do Państwa dyspozycji. Każdy raport zawiera:

  • Ocenę reakcji uczestników na szkolenie. czyli ogólnego poziomu zadowolenia ze szkolenia, trenerów, przydatności nabytej wiedzy do pracy, materiałów szkoleniowych oraz tematyki zajęć.
  • Ocenę efektywności zdobywanej wiedzy – po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników wypełnia test wiedzy
  • Ocenę zdobytych umiejętności – ewaluacji poddawane są zdolności uczestników do zastosowania wiedzy w praktyce
Quality International 2016

PRO EUROPA patronuje najwyższym standardom jakości gwarantującym swoim klientom otrzymanie usług na najwyższym poziomie, czego dowodem jest posiadanie Znaku Najwyższej Jakości Quality International 2016 QI SERVICES – usługi najwyższej jakości za usługi szkoleniowe – największego programu jakościowego w Polsce, któremu patronuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Nowelizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

internation accreditation forum
pca

PRO EUROPA w Tomaszowie Mazowieckim  jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017.  Została  bowiem wyróżniona w XII edycji Konkursu Gepardy Biznes 2017 i  X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017, a to oznacza, że jest też laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017.

PRO EUROPA w Tomaszowie Mazowieckim  wysłała swoje dane finansowe, by ją ocenić w konkursach Instytutu Europejskiego Biznesu.

Instytut Europejskiego Biznesu ocenił jej rozwój, badając dynamikę dwóch parametrów: przychodów i  zysku netto w latach 2015-2016.

Okazało się, że średnia z tych dynamik wyniosła 110,3 proc.  To oznacza, że  PRO EUROPA w Tomaszowie Mazowieckim rozwija się na tyle dynamicznie, że została wyróżniony w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017 i może używać tytułu Gepard Biznesu 2017 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.

statuetka_4

 Statuetka Gepard Biznesu zaprojektowana w 2006 r. przez Katarzynę Pągowską.

Instytut Europejskiego Biznesu przeanalizował też stosunek zysku netto do przychodów w latach 2015-2016.  Jego średnia w tych latach wyniosła 19 proc., a to oznacza, że  PRO EUROPA w Tomaszowie Mazowieckim działa tak efektywnie, że została wyróżniona w X edycji  Konkursu Efektywna Firma 2017 i może używać tytułu Efektywna Firma 2017 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.
Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Instytut Europejskiego Biznesu, firma wyróżniona tego samego roku zarówno w konkursie Gepardy Biznesu jak i Efektywna Firma zasługuje też na miano Mocna Firma Godna Zaufania, bo rozwija się i dynamicznie, i efektywnie.
statuetka mocna firma srednie

Statuetka Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2016. Jej głównym elementem są złączone ręce pracowników i partnerów biznesowych, tworzące mocne ogniwo gospodarki. Ręce wykonane są z mocnego metalu.

PRO EUROPA w Tomaszowie Mazowieckim  została więc też laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017 i może używać tytułu Mocna Firma Godna Zaufania 2017 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.

Konkurs Gepardy Biznesu prowadzony jest od 2006 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm.  Obecnie trwa XII edycja konkursu Gepardy Biznesu 2017.

Konkurs Efektywna Firma prowadzony jest od 2008 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm.  Obecnie trwa X edycja konkursu Efektywna Firma 2017.

Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania prowadzony jest od 2013 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm.  Obecnie trwa V edycja Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017.

Certyfikat firma godna zaufania 2017
Certyfikat firma godna zaufania 2017